کالای دیجیتاللوازم خانه و آشپزخانه

راهنمایی خرید و معرفی بهترین یخچال های زیر 10 میلیون تومان-بهترین برند و مارک ها

خرید یخجال از سری خرید های سخت و دشوار وسایل آشپزخانه میباشد چرا که همیشه به علت قیمت بالا و سختی جا به جایی یخجال ها برای حداقل 5 سال خریداری میشوند به همین دلیل خرید یخجال بسیار سخت و حساس میباشد

در خرید یخجال مواردی زیادی از قبیل :

  • قیمت
  • میزان گنجایش
  • داشتن و یا نداشتن یخجال فریزر
  • ارتفا
  • داشتن یا نداشتن برفک

پهنا یخجال و موارد بسیار زیاد دیگری دخیل میباشد و شما خریدار محترم در زمان انتخاب باید به آن توجه کنید

تیم تخصصی whichbest امروز برای شما لیستی از بهترین یخجال های زیر 10 میلیون تومان را آماده کرده است که با برسی مهم ترین فاکتور های موثر در یافتن یک یخجال خوب و عالی که برای استفاده بلند مدت بسیار مناسب باشد به این لیست جامع رسیده ایم

لیست بهترین یخجال های زیر ده میلیون تومان

1 – برسی دقیق یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

برسی-دقیق-و-نگاه-به-داخل-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-BFN20D-M-TP
برسی-دقیق-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-BFN20D-M-TP
برسی-دقیق--و-جیاگاه-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-BFN20D-M-TP
برسی-دقیق--ظاهر-بیرونی-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-BFN20D-M-TP

یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T یخچالی 20 فوت و وزن 77kg است. گنجایش این یخچال به لیتر 307 است که 77 لیتر این گنجایش مربوط به قسمت فریزر این یخچال می­باشد. دارای جاتخم مرغی، دارای طبقات شیشه نشکن، سیستم خنک کننده کمپرسور، کشو نگهداری میوه و سبزیجات تازه، نمایشگر مجهز به قفل کودک، آب سردکن مجهز به قفل کودک، سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی، سیستم گردش هوای چندگانه بوده و دارای درجه انرژی A است. قسمت فریزر این یخچال بدون برفک بوده و دارای قابلیت انجماد سریع می­باشد. تعداد طبقات در قسمت یخچال 4 طبقه به همراه یک کشو برای نگهداری میوه­ها و سبزیجات است. تعداد طبقات طراحی شده در قسمت درب این یخچال 4 عدد است. فریزر این یخچال که در قسمت پایین یخچال قرار گرفته دارای درب مجزا است و فاقد طبقه بوده و تنها مجهز به 3 کشو است. بدنه­ای مقاوم دارد و دارای رده انرژی A است. توجه کنید که درب این یخچال به سمت راست باز می­شود. این یخچال به عنوان یک یخچال میان رده دارای امکانات به نسبت کامل در مقایسه با سایر یخچال­های هم رده خودش می­باشد. اگر اختطار باز ماندن درب یخچال اهمیت چندان زیادی برای شما ندارد و با پایین بودن فریزر در قسمت پایین یخچال به صورت کشویی مشکلی ندارید پیشنهاد می­کنیم که این یخچال را از دست ندهید.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال230 لیتر
گنجایش فریز77 لیتر
گنجایش کل به لیتر307 لیتر
گنجایش کل به فوت20 فوت
ارتفاع1920 میلی‌متر
عمق680 میلی‌متر
پهنا600 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر251 تا 330 لیتر

مشخصات یخچال

بدون برفکبله
تعداد طبقات4 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو2
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن درببه سمت راست
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبتخیر
سایر ویژگی‌های یخچالدارای جاتخم مرغی
دارای طبقات شیشه نشکن
سیستم خنک کننده کمپرسور
کشو نگهداری میوه و سبزیجات تازه
نمایشگر مجهز به قفل کودک
آب سردکن مجهز به قفل کودک
سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی
سیستم گردش هوای چندگانه
جالبنیاتی
تعداد طبقات یخچال4 عدد

2 – برسی یخچال ایستکول مدل TM-919 به صورت تخصصی

برسی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-919-به-صورت-تخصصی
برسی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-919-به-صورت-تخصصی--1
برسی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-919-به-صورت-تخصصی--کامل

یخچال ایستکول مدل TM-919 یکی دیگر از یخچال­های برند ایستکول است که ظاهری کوچک، زیبا و بسیار کاربردی با گنجایش کلی 9 فوت، با 3 طبقه در داخل و 4 طبقه در درب یخچال است. دارای لامپ روشنایی، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ی قابل تنظیم، سیستم روشنایی، باکس میوه و طبقات جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌صورت تازه و با دوام اشاره کرد.در خصوص رده مصرف انرژی برخلاف سایر یخچال­های خانگی که با به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین رو به کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان هستند و بین A  تا A+++ رقابت می‌کنند. این یخچال با اینکه در دسته یخچال­های کوچک هتلی قرار می­گیرد دارای رده انرژی A است که در مقایسه با سایر یخچال­های بزرگ و پر قدرت و می­توان گفت که بسیار خوب و قابل قبول و مقرون به صرفه است. وزن این یخچال 31kg و گنجایشی برابر با 143 لیتر داشته که 25 لیتر آن مربوط به گنجایش فریزر آن است. فاقد آب سردکن بوده و در خصوص درب آن نیز باید گفت که درب این یخچال به سمت راست باز می­شود و حتماً هنگام خرید به مکانی که می­خواهید این یخچال را قرار دهید دقت کنید تا هنگام باز و بسته شدن درب آن یه مشکل برخورد نکنید.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال118 لیتر
گنجایش فریز25 لیتر
گنجایش کل به لیتر143 لیتر
گنجایش کل به فوت9 فوت
ارتفاعبا پایه 1080 میلی‌متر
عمق580 میلی‌متر
پهنا540 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر80 تا 150 لیتر

مشخصات یخچال

بدون برفکخیر
تعداد طبقات3 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو1 عدد
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن درببه سمت راست
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبتخیر
تعداد طبقات یخچال3 عدد

مشخصات فریزر

بدون برفکخیر
تعداد طبقات1 عدد
تعداد کشو1
جهت باز شدن درب فریزربه سمت راست
یخساز اتوماتیک (آب شهری)ندارد
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)ندارد
تعداد طبقات/کشوندارد
داخل-یخچال-ایستکول-مدل-TM-919
داخل-یخچال-ایستکول-مدل-TM-919-دومی

3 – برسی یخچال فریزر فیلور مدل RPD-COL-013

برسی-یخچال-فریزر-فیلور-مدل-RPD-COL-013
داخل-یخچال-فریزر-فیلور-مدل-RPD-COL-013

یخچال فریزر«RPD-COL-013»   ساخت شرکت ایرانی فیلور است. گنجایش کل 290  لیتر که 220 لیتر آن به گنجایش یخچال و 70 لیتر آن به گنجایش فریز اختصاص یافته است. ارتفاع 1600 میلی­متری، عمق 630 میلی­متری و پهنا 625 میلی­متری این یخچال را به یخچالی ایده­آل برای خانه­هایی با فضای آشپزخانه کوچک و محدود تبدیل کرده است. این یخچال قابلیت ذوب خودکار یخ داشته و از بالا رفتن مصرف انرژی یخچال حاصل از ایجاد یخ جلوگیری می­کند و اجازه نمی­دهد که یخچال با اثرات منفی روبرو شود. تعداد طبقات این یخچال فریزر 4 عدد در نظر گرفته شده است و یک باکس کشویی برای قرار گیری میوه و سبزیجات در قسمت پایینی یخچال قرار گرفته است. طبقات داخل درب یخچال 3 عدد بوده و دستگیره­های این یخچال و فریزر با شکلی خاص و مدرن طراحی و تولید شده است. فاقد آب سردکن، یخ­ساز و اخطار باز ماندن درب می­باشد. نمودار مصرف انرژی این یخچال A می­باشد. که در مقایسه با یخچال­های هم رده خودش و قیمت مناسبی که دارد قابل قبول است.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال220 لیتر
گنجایش فریز70 لیتر
گنجایش کل به لیتر290 لیتر
ارتفاع1600 میلی‌متر
عمق630 میلی‌متر
پهنا625 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر251 تا 330 لیتر

مشخصات یخچال

تعداد طبقات4 عدد
تعداد طبقات درب3 عدد
تعداد کشو1
تعداد طبقات یخچال4 عدد

مشخصات فریزر

تعداد طبقات2 عدد
تعداد کشو
یخساز اتوماتیک (آب شهری)ندارد
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)ندارد
تعداد طبقات/کشوندارد

4 – برسی یخچال ایستکول مدل TM-835

برسی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-835
اینفو-گرافیکی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-835

یخچال ایستکول مدل TM-835 در اصل ساخت برند شرکت صنعتی تکران مبرد است که در سال 1356 تاسیس شده و فعالیت­های زیادی در زمینه تولید آب سردکن­ها و یخچال­هایی با ابعاد کوچک است. یخچال ایستکول مدل TM-835یخچالی کوچک، زیبا و بسیار کاربردی با گنجایش کلی 5 فوت (97 لیتر)، 3 طبقه در داخل و 2 طبقه در درب یخچال است. دارای لامپ روشنایی، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ی قابل تنظیم، سیستم روشنایی، باکس میوه و طبقات جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌صورت تازه و با دوام اشاره کرد.در خصوص رده مصرف انرژی برخلاف سایر یخچال­های خانگی که با به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین رو به کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان هستند و بین A  تا A+++ رقابت می‌کنند. این یخچال به دلیل اینکه در دسته یخچال­های کوچک هتلی قرار می­گیرد دارای رده انرژی B است که البته نقطه ضعف برای یخچال­های کوچک هتلی محسوب نمی­شود و می­توان گفت که قابل قبول است. وزن این یخچال 22kg و گنجایشی برابر با 97 لیتر داشته که 9 لیتر آن مربوط به گنجایش فریزر آن است. فاقد آب سردکن بوده و در خصوص درب آن نیز باید گفت که درب این یخچال به سمت راست باز می­شود و حتماً هنگام خرید به مکانی که می­خواهید این یخچال را قرار دهید دقت کنید تا هنگام باز و بسته شدن درب آن یه مشکل برخورد نکنید.

طبقات یخچال

داخل-یخچال-ایستکول-مدل-TM-835


دارای دو طبقه‌ی داخلی قابل تنظیم در شیارهای از پیش تعیین شده یخچال در سه حالت مختلف است. که این طبقات از میله­های فلزی و یک باکس شیشه­ای در قسمت پایین یخچال قرار گرفته است که مخصوص نگهداری میوه­ها، کیسه­های سبزیجات، صیفیجات است. در قسمت درب یخچال نیز سه طبقه طراحی شده است که مخصوص نگهداری بطری­های کوچک و بزرگ آب و نوشابه است. همچنین در طبقه بالایی درب یخچال قسمتی برای قرار دادن 4 عدد تخم مرغ، پنیر و کره با حجم کم طراحی شده است. توجه کنید که این قسمت ظریفیت و وزن محدودی را می­تواند تحمل کند و تحمل وزن سنگین را ندارد.

فریزر و یخدان


این یخچال همچنین دارای یک یخدان یا همان فریزر کوچک مخصوص گذاشتن قالب یخ، حجم کم گوشت و مرغ یا سایر مواد غذایی که نیاز به انجماد کردن دارد می­باشد. دمای یخدان دارای درجه تنظیم دما است که به‌وسیله درجه‌ای که در کنار یخدان قرار گرفته، قابل تنظیم است. اما توجه داشته باشید که قدرت فریز کردن مواد غذایی در این یخچال نسبت به سایر یخچال­های حرفه­ای به زمان بیش­تری نیاز دارد. یک دکمه نیز در زیراین تنظیم درجه ولومی قرار دارد که با فشار آن می‌توان محفظه یخدان را برفک‌زدایی کرد و آبی که از برفک‌زدایی یخدان می‌چکد داخل سینی زیر این محفظه خواهد ریخت.

این یخچال که در دو رنگ نقره­ای و سفید تولید شده است و گزینه مناسبی برای استفاده در دفترهای کار، مطب و آزمایشگاه­ها یا حتی اتاق خواب یا هتل­ها است.

5 – برسی یخچال ایستکول مدل TM-96200

برسی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-96200
برسی-یخچال-ایستکول-مدل-TM-96200-جدید
داخل-پر-وسایل-یخچال-ایستکول-مدل-TM-96200

یخچال ایستکول مدل TM-96200 یکی دیگر از یخچال­های برند ایستکول است که ظاهری زیبا و بسیار کاربردی با گنجایش کلی12 فوت، با 3 طبقه در داخل و 4 طبقه در درب یخچال است. دارای لامپ روشنایی 15 وات، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ی قابل تنظیم، سیستم روشنایی، باکس میوه و طبقات جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌صورت تازه و با دوام اشاره کرد.در خصوص رده مصرف انرژی در رده A  قرار گرفته است. فاقد آب سردکن، نمایشگر، قفل کودک، اخطار باز ماندن درب است. وزن این یخچال 40kg و گنجایشی برابر با 213 لیتر داشته که 45 لیتر آن مربوط به گنجایش فریزر آن است. درب این یخچال به سمت راست باز می­شود و حتماً هنگام خرید به مکانی که می­خواهید این یخچال را قرار دهید دقت کنید تا هنگام باز و بسته شدن درب آن یه مشکل برخورد نکنید. قسمت فریزر این یخچال فریزر که در قسمت بالا قرار گرفته است دارای 2 طبقه است که درب آن نیز به سمت راست باز می­شود. دقت کنید که فریزر این یخچال ضد برفک نمی­باشد و در قسمت درب فریزر هیچ طبقه­ای طراحی نشده است.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال168 لیتر
گنجایش فریز45 لیتر
گنجایش کل به لیتر213 لیتر
گنجایش کل به فوت12 فوت
ارتفاع1520 میلی‌متر
عمق580 میلی‌متر
پهنا540 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر151 تا 250 لیتر

مشخصات یخچال

بدون برفکخیر
تعداد طبقات4 عدد
تعداد طبقات درب3 عدد
تعداد کشو1 عدد
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن درببه سمت راست
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبتخیر
سایر ویژگی‌های یخچالدارای سبد میوه و پایه تنظیم
درب محدب
نماد کلاس: معتدل
تعداد طبقات یخچال3 عدد
داخل-یخچال-ایستکول-مدل-TM-96200
یخچال-ایستکول-مدل-TM-96200

6 – برسی یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T

برسی-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-TFH14T-نمایی-کلی
برسی-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-TFH14T
ارسال-مشتری-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-TFH14T

یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T یخچالی 14 فوت و وزن 68.5kg است. گنجایش این یخچال به لیتر 293 است که 70 لیتر این گنجایش مربوط به قسمت فریزر این یخچال می­باشد. دارای سیستم اخطار باز ماندن درب است در حالیکه آب سرد کن، قفل کودک و نمایشگر بر روی این یخچال طراحی نشده است. تعداد طبقات در قسمت یخچال 4 طبقه به همراه یک کشو برای نگهداری میوه­ها و سبزیجات است. تعداد طبقات طراحی شده در قسمت درب این یخچال 4 عدد است. فریزر این یخچال که در قسمت بالای یخچال قرار گرفته دارای درب مجزا است و تعداد طبقات آن 2 عدد طراحی شده است. اما در قسمت درب فریزر فاقد طبقات می­باشد. این یخچال ضد برفک نمی­باشد اما بدنه­ای مقاوم دارد و دارای رده انرژی A است. توجه کنید که درب این یخچال به سمت راست باز می­شود. این یخچال به عنوان یک یخچال میان رده می­تواند گزینه مناسبی برای آشپزخانه­های کوچک باشد. اما اگر قفل کودک و آب سردکن برای شما حائز اهمیت است بهتر است به سراغ گزینه دیگری برای خرید بروید.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال223 لیتر
گنجایش فریز70 لیتر
گنجایش کل به لیتر293 لیتر
گنجایش کل به فوت14 فوت
ارتفاع1625 میلی‌متر
عمق675 میلی‌متر
پهنا600 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر251 تا 330 لیتر

مشخصات یخچال

بدون برفکخیر
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد طبقات4 عدد
تعداد کشو1 عدد
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن درببه سمت راست
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبتدارد
تعداد طبقات یخچال4 عدد

مشخصات فریزر

بدون برفکخیر
تعداد طبقات2 عدد
تعداد طبقات درب0 عدد
تعداد کشوندراد
جهت باز شدن درب فریزربه سمت راست
یخساز اتوماتیک (آب شهری)ندارد
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)ندارد
تعداد طبقات/کشوندارد عدد
اینفوگرافی-یخچال-و-فریزر-امرسان-مدل-TFH14T

7 – برسی یخچال امرسان مدل TFH17T350

جلو-یخچال-امرسان-مدل-TFH17T350
برسی-یخچال-امرسان-مدل-TFH17T350

یخچال امرسان مدل TFH17T350یخچالی 17 فوت است. گنجایش این یخچال به لیتر 335 است که 80 لیتر این گنجایش مربوط به قسمت فریزر این یخچال می­باشد. تعداد طبقات در قسمت یخچال 3 طبقه به همراه 2 کشو برای نگهداری میوه­ها و سبزیجات است. تعداد طبقات طراحی شده در قسمت درب این یخچال 3 عدد است. فریزر این یخچال که در قسمت بالای یخچال قرار گرفته دارای درب مجزا است و تعداد طبقات آن 2 عدد در داخل و 1 عدد در درب فریزر طراحی شده است. دارای رده انرژی A است. طبقات شیشه ای نشکن، پایه های قابل تنظیم و چرخ دار از دیگر ویژگی­های این یخچال است. توجه کنید که درب این یخچال به سمت راست باز می­شود. این یخچال به عنوان یک یخچال میان رده می­تواند گزینه مناسبی برای خانواده­های کم جمعیت یا افرادی باشد که به دنبال خرید یک یخچال با سایز متوسط هستند اما قفل کودک، آب سردکن، اخطار باز ماندن درب و نمایشگر برای آن­ها حائز اهمیت نمی­باشد.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال225 لیتر
گنجایش فریز80 لیتر
گنجایش کل به لیتر335 لیتر
گنجایش کل به فوت17 فوت
ارتفاع1740 میلی‌متر
عمق680 میلی‌متر
پهنا660 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر351 تا 490 لیتر

مشخصات یخچال

تعداد طبقات3 عدد
تعداد طبقات درب3 عدد
تعداد کشو2
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن دربراست
تعداد طبقات یخچال3 عدد

مشخصات فریزر

تعداد طبقات2 عدد
تعداد طبقات درب1 عدد
تعداد کشوندارد
جهت باز شدن درب فریزرراست
یخساز اتوماتیک (آب شهری)ندارد
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)ندارد
تعداد طبقات/کشوندارد
اینفوگرافی-یخچال-امرسان-مدل-TFH17T350

8 – یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170

یخچال-و-فریزر-دوقلوی-پارس-مدل-LRDST170WD-FRZNF170
داخل-یخچال-و-فریزر-دوقلوی-پارس-مدل-LRDST170WD-FRZNF170

یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170 یک یخچال 23 فوت ایرانی دارای آبسردکن، مجهز به نمایشگر و تنظیم دیجیتالی دما، قابلیت نمایش دمای داخل یخچال، مجهز به فن و گردش یکنواخت هوا، دارای سیستم کنترل هوشمند، مجهز به هشدار دهنده بازماندن در و افزایش دما، دارای قابلیت عیب یابی هوشمند، مجهز به فاصله دهنده پشت محصول تا دیوار، فیلتر بوگیر و ضدباکتری، لاستیک دور در ضد باکتری، یخچال گرید A و فریزر گرید B، امکان باز شدن درب از هر دو سمت است. تعداد طبقات داخل یخچال 6 عدد به همراه یک کشو در قسمت پایینی یخچال برای نگهداری میوه و سبزیجات و تعداد طبقات داخل درب نیز 6 عدد طراحی شده است. این یخچال فاقد یخ­ساز بوده و در قسمت فریزر دارای 8 کشو می­باشد. این یخچال ایرانی یک یخچال جادار برای خانواده­های با جمعیت متوسط به بالا است. قبل از خرید این یخچال حتماً به فضایی که برای قرار دادن یخچال در اختیار دارید توجه کنید.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال387 لیتر
گنجایش فریز257 لیتر
گنجایش کل به لیتر644 لیتر
گنجایش کل به فوت23 فوت
ارتفاع1700 میلی‌متر
عمق730 میلی‌متر
پهنا630+630 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر551 تا 700 لیتر

مشخصات یخچال

تعداد طبقات6 عدد
تعداد طبقات درب6 عدد
تعداد کشو1
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن درببه سمت راست
تعداد طبقات یخچال6 عدد

مشخصات فریزر

بدون برفکبله
تعداد طبقاتندارد
تعداد کشو
8
یخساز اتوماتیک (آب شهری)ندارد
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)ندارد

8

9 – برسی یخچال پلار مدل R62

برسی-یخچال-پلار-مدل-R62
برسی-داخل-یخچال-پلار-مدل-R62

یخچال پلار مدل R62 یک یخچال هتلی ایده­آل با ظاهری بسیار شیک و زیبا با رده مصرف انرژی A است. این یخچال 7 فوت با گنجایش کل 114 لیتر که 105 لیتر آن به یخچال و 9 لیتر آن به فریزر اختصاص یافته است فاقد آب سردکن می­باشد. بدون برفک با تعداد طبقات 2 عدد در داخل یخچال و 3 عدد در قسمت درب یخچال به همراه یک کشو برای نگهداری میوه و سبزیجات طراحی شده است. فریزر یا همان یخدان این یخچال دارای یک طبقه بدون برفک است که داخل یخچال قرار دارد و دارای درب مجزا از یخچال برای باز شدن نمی­باشد. میزان صدا 39 دسی بل، کنترل دمای مکانیکی، موتور با بازدهی بالا و مصرف کم، بدنه داخلی از جنس ABS مرغوب، جا میوه ای و بطری گیر کریستال، اخطار باز ماندن درب از سایر ویژگی­های این یخچال هتلی می­باشد. اگر به دنبال یک یخچال کوچک برای خانه دانشجویی، مغازه، دفتر کار، مطب و… خود هستید در خرید این یخچال لحظه­ای تردید نکنید.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال105 لیتر
گنجایش فریز9 لیتر
گنجایش کل به لیتر114 لیتر
گنجایش کل به فوت7 فوت
ارتفاع860 میلی‌متر
عمق560 میلی‌متر
پهنا480 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر80 تا 150 لیتر

مشخصات یخچال

بدون برفکبله
تعداد طبقات2 عدد
تعداد طبقات درب3 عدد
تعداد کشو1
لامپ یخچالبله
جهت باز شدن درببه سمت راست
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبتخیر
تعداد طبقات یخچال2 عدد

مشخصات فریزر

بدون برفکبله
تعداد طبقات1 عدد
تعداد طبقات دربندارد 
تعداد کشوندارد 
یخساز اتوماتیک (آب شهری)ندارد 
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)ندارد 
تعداد طبقات/کشوندارد 

10 – برسی یخچال فریزر دوقلو امرسان مدل دیاموند RH20D & FN20D

برسی-یخچال-فریزر-دوقلو-امرسان-مدل-دیاموند-RH20D-&-FN20D

یخچال فریزر دوقلو امرسان مدل دیاموند RH20D & FN20D یک یخچال ابرقدرت 40 فوت ایرانی با وزن 160 کیلوگرم مجهز به سیستم کنترل دیجیتال، نمایشگر تاچ پنل، نمایشگر مجهز به قفل کودک، سیستم نوفراست بدون نیاز به برفک زدایی در فریزر، سیستم عیب یابی هوشمند، سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی، سیستم گردش هوای اختصاصی در هر کشوی فریزر، فضای بسیار زیاد و مناسب، طبقات شیشه ای نشکن، جالبنیاتی و جا بطری، کشوی میوه و سبزیجات تازه، پایه های قابل تنظیم و چرخ دار،آلارم درب، دارای سیستم آبسردکن داخلی، سیستم انجماد سریع در فریزر، گرید انرژی Aبا 7 طبقه داخلی در یخچال، 5 طبقه در درب یخچال و 7 کشو در قسمت فریزراست.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال384 لیتر
گنجایش فریز212 لیتر
گنجایش کل به لیتر529 لیتر
گنجایش کل به فوت40 فوت
ارتفاع1930 میلی‌متر
عمق700 میلی‌متر
پهنا660 میلی‌متر
محدوده گنجایش کل به لیتر491 تا 550 لیتر

مشخصات یخچال

بدون برفکبله
تعداد طبقات7 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو1
تعداد کشوبله
لامپ یخچالبله
سایر ویژگی‌های یخچالسیستم کنترل دیجیتال مجهز به نمایشگر تاچ پنل
نمایشگر مجهر به قفل کودک
سیستم نوفراست بدون نیاز به برفک زدایی در فریزر
سیستم عیب یابی هوشمند
سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی
سیستم گردش هوای اختصاصی در هر کشوی فریزر
فضای بسیار زیاد و مناسب
طبقات شیشه ای نشکن
جالبنیاتی و جا بطری
کشوی میوه و سبزیجات تازه
پایه های قابل تنظیم و چر خ دار
آلارم درب
دارای سیستم آبسردکن داخلی
سیستم انجماد سریع در فریزر
گرید انرژی A

در این مقاله جامع ما سعی کردیم به شما بهتریم مدل ها و مارک های یخجال خانگی زیر ده میلیون تومان را به شما معرفی کنیم

تیم تخصصی whichbest خوشحال میشود نظرات و تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا